Współpraca

Zapraszam do współpracy:

Tłumaczy

Zapraszam do współpracy przede wszystkim tłumaczy. Zarówno tych doświadczonych, jak i tych, którzy stawiają w tej branży pierwsze kroki. Nawiążę współpracę z tłumaczami ustnymi i pisemnymi, pracujących zarówno na terenie kraju, jak i za granicą.

Jestem przekonany, że udany biznes oparty jest na obustronnych korzyściach, dlatego moją strategią jest strategia "win-win". Wierzę, że tylko obopólne korzyści, moje i partnerów biznesowych, mogą zapewnić  długotrwały rozwój i wzrost mojej firmie.

Szanuję współpracujących ze mną tłumaczy, dlatego ważne jest dla mnie wsparcie ich w pracy i godziwe wynagrodzenie. Gwarantuję terminowe płatności i satysfakcję ze współpracy.

Specjalistów od nagłośnienia

Poszukuję osób potrafiących doskonale zorganizować konferencje, w warunkach komfortowych dla zarówno dla klienta jak i dla tłumaczy.

Interesuje mnie współpraca zarówno przy organizacji małych kilkuosobowych spotkań, jak i dużych konferencji. W pierwszym przypadku wymagane jest posiadanie profesjonalnego sprzętu audiowizualnego, w drugim, konieczne są kabiny do tłumaczeń, systemy nagłośnienia i zestawy słuchawkowe dla publiczności.

Organizatorów konferencji Organizatorom konferencji oferuję współpracę z zespołem doświadczonych tłumaczy. Zapewnią oni uczestnikom Państwa spotkań doskonałą jakość tłumaczenia i sprawią, że słuchający poczują się rzeczywistymi uczestnikami wydarzeń i niemal nie zauważą, że słyszą różne języki.

Jesteście Państwo zainteresowani współpracą? Zapraszam do kontaktu !