Kamil Krzywicki finQen

Dzień dobry
Hyvää päivää
Good morning
Guten Morgen

Współpraca

Zapraszam do współpracy:

Tłumaczy

Serdecznie zapraszam do współpracy przede wszystkim tłumaczy. Zarówno tych doświadczonych, jak i tych, którzy stawiają w tej branży pierwsze kroki. Chętnie nawiążę współpracę z tłumaczami ustnymi i pisemnymi, pracujących zarówno na terenie kraju, jak i zagranicą.

Jestem przekonany, że udany biznes oparty jest na obustronnych korzyściach, dlatego przyjąłem strategię "win-win". Wierzę, że tylko obopólne korzyści, moje i partnerów biznesowych, mogą zapewnić długotrwały rozwój i wzrost mojej firmie.

Szanuję współpracujących ze mną tłumaczy, dlatego ważne jest dla mnie wsparcie ich w pracy i godziwe wynagrodzenie.
Gwarantuję terminowe płatności i satysfakcję ze współpracy.

Specjalistów od nagłośnienia

Poszukuję osób umiejących doskonale zorganizować konferencje, w warunkach komfortowych dla zarówno dla klienta, jak i dla tłumaczy.

Interesuje mnie współpraca zarówno przy organizacji małych, kilkuosobowych spotkań, jak i dużych konferencji. W pierwszym przypadku wymagane jest posiadanie profesjonalnego sprzętu audiowizualnego, w drugim, niezbędne są kabiny do tłumaczeń, systemy nagłośnienia i zestawy słuchawkowe dla publiczności.

Organizatorów konferencji

Organizatorom konferencji oferuję współpracę z zespołem doświadczonych tłumaczy. Zapewnią oni uczestnikom organizowanych przez Państwa spotkań doskonałą jakość tłumaczenia i sprawią, że słuchający poczują się rzeczywistymi uczestnikami wydarzeń i niemal nie zauważą, że słyszą różne języki.

Jesteście Państwo zainteresowani współpracą? Zapraszam do kontaktu.